Nowość
PRANIE NA TELEFON

enpl

Kim jesteśmy

Pralnie chemiczne "Techno-Dry" powstały w 1999r. Początkowo usługi świadczone były tylko w punktach przyjęć oraz na potrzeby firm. Jednakże zmieniająca się sytuacja na rynku oraz rozwój usług świadczonych kompleksowo, które można zamówić przez Internet lub telefon spowodowała, że uruchomiana została usługa Halo-Pralnia. 

Szybko okazało się, że przeniesienie większości obowiązków związanych z utrzymaniem higieny i czystości tekstyliów na pralnie jest kluczem do sukcesu. 

Dlatego proponujemy nasze usługi z transportem gratis oraz wprowadziliśmy plany abonamentowe, które pozwalają na dokładne zaplanowanie oraz kontrolę wydatków związanych z higieną i czystością tekstyliów. Wygoda takiego rozwiązania jest niezaprzeczalna. 

Aby zapewnić najwyższą jakość usług nasi pracownicy, pomimo wieloletniego doświadczenia, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w szkoleniach na temat używanych w przemyśle ubraniowym materiałów oraz metod ich czyszczenia. Owocuje to obligatoryjnym posiadaniem odpowiednich certyfikatów. 

Bezpieczeństwo powierzonych nam tekstyliów jest jednym z naszych głównych priorytetów. Dlatego posiadamy ubezpieczenie od zaginięcia jak i przypadkowego uszkodzenia odzieży, która została nam powierzona. 

Środowisko naturalne jest dla nas również niezwykle ważne. Stosowane przez nas technologie pralnicze są liderem w ochronie środowiska. 

Nasi handlowcy
Maciej Reska tel. +48 502 705 805 
Kamil Żochowski +48 515 257 348 
Patryk Zieliński tel. +48 509 454 114